LDC-130T1
INFO
- - Product Code: LDC-130T1
- - Availability: Pre-Order
| Model Name: | LDC-130T1 |
| Product Description: | DC Power Socket |
| Orientation: | Vertical Type |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Insertion Depth: | 9.20mm |
| Distance Between Bottom to Center: | N/A |
| Electrical Rating: | 3A/24V DC Max. |
| Product Life Cycle: | 5000 |
| Product Length: | 10.90mm |
| Product Width: | 14.00mm |
| Product Height: | 6.30mm |
| 2D Drawing: | Datasheet |
$0.00


