LDC-134D
INFO
- - Product Code: LDC-134D
- - Availability: Pre-Order
| Model Name: | LDC-134D |
| Product Description: | SMD DC Power Socket |
| Orientation: | Right Angle Type |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Insertion Depth: | 6.60mm |
| Distance Between Bottom to Center: | 2.30mm |
| Electrical Rating: | 2A/24V DC Max. |
| Product Life Cycle: | 5000 |
| Product Length: | 9.00mm |
| Product Width: | 6.00mm |
| Product Height: | 4.70mm |
| 2D Drawing: | Datasheet |
$0.00


