LDC-138
INFO
- - Product Code: LDC-138
- - Availability: Pre-Order
| Model Name: | LDC-136 |
| Product Description: | DC Power Socket |
| Orientation: | Right Angle Type |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Insertion Depth: | 8.20mm |
| Distance Between Bottom to Center: | 3.20mm |
| Electrical Rating: | 2.5A/24V DC Max. |
| Product Life Cycle: | 5000 |
| Product Length: | 13.00mm |
| Product Width: | 7.40mm |
| Product Height: | 6.27mm |
| 2D Drawing: | Datasheet |
$0.00


